01

Zakończyliśmy etap II Konkursu Wyobraź Sobie

Zakończyliśmy etap II Konkursu Wyobraź Sobie. 10 naszych readerów przeczytało 436 treatmentów w 12 dni. Prace były oceniane pod kątem fabuły, tematu, bohaterów, oryginalności, struktury, potencjału realizacyjnego oraz dystrybucyjnego lub festiwalowego.
Każdy z ekspertów przyznawał punkty i 30 prac z najwyższą ich liczbą zostało przyjętych do etapu III. Teraz Kapituła Konkursu Wyobraź Sobie zapoznaje się z wybranymi pomysłami i wskaże finalistów I edycji. Autorzy pomysłów, które zostaną zakwalifikowane do IV etapu, będą zaproszeni do wzięcia udziału w Weekendzie Specjalnym Konkursu Wyobraź Sobie. Zaplanowana jest seria cztery warsztatów, pitching dla producentów z Polskiej Gildii Producentów oraz spotkanie z członkami Kapituły oraz Jurorami Konkursu. Całość zostanie zamknięta Galą Finałową Konkursu, podczas której poznamy zwycięzców I, II i III miejsca, jak również laureata Nagrody Polskiej Gildii Producentów im. Piotra Woźniaka-Staraka dla Producenta Roku 2021.
 
Osoby zakwalifikowane do III etapu zostały powiadomione mailowo.
 
Przypominamy, że wszystkie prace zgłoszone i przyjęte do Konkursu Wyobraź Sobie zostaną udostępnione na trzy miesiące producentom filmowym poprzez specjalną platformę.
W razie pytań, wątpliwości, prosimy o wiadomość email na adres: hello@konkurswyobrazsobie.pl.
 
Wszystkim półfinalistom bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie.